Nazaj v trgovino KRL874

Heavy body SOLO GOYA KREUL strukturirajoči gel

(5)
€10,32
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Heavy body Solo Goya KREUL je modelirna krema. Njena največja prednost je, da ostane točno tako, kot je bila nanešena z lopatico ali drugimi pripomočki. Ta lastnost odpira nove dimenzije v slikarstvu in kiparstvu. Heavy body gel je stabilen, lepljiv in gladek na dotik. Vsem lopaticam bo všeč ta strukturirajoči gel. Lahko ustvarite gladke, čiste oblike in se zlahka meša z akrilnimi barvami. Krema za 3D učinke je na voljo v dveh različnih količinah - 500 ml in 250 ml.


lastnosti izdelka:

  • SOLO GOYA Heavy Body strukturirajoči gel
  • Visoko pasten akrilni gel na vodni osnovi
  • Odličen za slikarsko tehniko z lopaticami in različne površinske vzorce
  • Vlažen ima mlečno belo barvo, ko se posuši, polprozorna
  • Lahko se meša z akrilnimi barvami v poljubnem razmerju
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Ta gel uporabljam za ustvarjanje plastičnih učinkov na svojih akrilnih slikah in se odlično obnese.

Sonja Preverjena ocena

Kupila sem najmanjše pakiranje za preizkus in navdušena sem nad teksturo, ki jo ustvari na podlagi.

Daniela Preverjena ocena

Odličen pripomoček za vsakega slikarja, ki želi svojim delom dodati nekaj globine.

Helena Preverjena ocena

Gel po sušenju ostane lepo prozoren, kar je točno to, kar sem pri svojem delu potrebovala.

Renata Preverjena ocena

Sem profesionalna umetnica in ta strukturirni gel sodi med najboljše, kar sem jih kdaj uporabila, odlično se z njim dela s slikarsko lopatico.

Alena Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano