Nazaj v trgovino RMS100019_blue

Grafix 12-barvna paleta akvarelnih barv s čopičem


Izberi
€2,09
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

V vsako likovno delavnico vnesite barve, ustvarjalnost in zabavo s praktičnim in živahnim kompletom za slikanje, zasnovanim za mlade ustvarjalce, začetnike in ljubiteljske umetnike , Grafixova paleta 12 barv akvarela s čopičem. Ta kompaktna paleta vsebuje 12 bogato pigmentiranih akvarelnih tablet, ki so razporejene v priročnem pladnju v umetniškem slogu, ki pomaga ohranjati barve urejene med mešanjem in slikanjem. Komplet vključuje vsestranski čopič, s katerim lahko uporabniki takoj začnejo ustvarjati, ne da bi potrebovali dodatna orodja. Zaradi lahke in prenosne zasnove je idealen za domačo obrt, šolske likovne krožke, delavnice ali potovanja, saj ponuja preprost in prijeten način raziskovanja osnovnih slikarskih tehnik. Ta paleta je odlična izbira za vse, ki iščejo dostopen in cenovno ugoden uvod v akvarel, ne glede na to, ali vadijo mešanje barv, dodajajo podrobnosti risbam ali eksperimentirajo z novimi odtenki. Ker so na voljo različne barvne različice, je tudi odlična ideja za darilo za otroke, ki radi slikajo in izražajo svojo domišljijo.

Parametri izdelka:

  • 12 tablet za akvarelne barve
  • Vključuje pladenj za paleto za večkratno uporabo
  • Vključuje čopič
  • Različne barve (3 različice)
  • Primerno za otroke, začetnike in ljubiteljske umetnike
  • EAN: 8715427065151
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano