Nazaj v trgovino GDNHBPH118_49004

GOLDEN Težka fosforescentna akrilna barva 118 ml

(5)

Izberi
€31,12
€263,73 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN Akrilna barva Heavy Body Phosphorescent je posebna akrilna barva za platno, ki se sveti v temi. Vsebuje edinstven pigment, ki lahko absorbira naravno in umetno svetlobo ter jo nato oddaja v obliki zelenega sevanja do 15 minut po ugasnitvi svetlobe. Te akrilne barve za slikanje so idealne za ustvarjalne projekte, oblikovalske elemente, dekorativna dela in eksperimentalno ustvarjanje. Zaradi goste konsistence se odlično nanašajo in so primerne za delo s čopičem in lopatico. Delujejo na različnih površinah, kot so platno, papir, les ali karton. Barve so primerne za profesionalne umetnike, ustvarjalce in učitelje umetnosti. Za še močnejši učinek sijaja je najbolje, da jo nanesete na svetlo podlago. Izberite svoj odtenek in dodajte svetlobo temini svojega umetniškega dela. blagovna znamka GOLDEN je ugleden proizvajalec umetniških barv, ki izvira iz ZDA. Sodeluje z umetniki, testira izdelke glede obstojnosti na svetlobo in kakovosti ter ponuja profesionalne umetniške potrebščine, ki jim zaupajo umetniki po vsem svetu.Parametri izdelka
  • :GOLDEN Heavy Body Phosphorescent Acrylic PaintVolumen
  • : 118 mlKonsistenca
  • : gosta, maslenaPovršine
  • : platno, papir, les, kartonUčinek
  • : svetlikanje v temi (fosforescenca
  • )Blagovna znamka: GOLDEN: GOLDEN (ZDA)
  • 🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

    Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

    🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

    Mnenja kupcev

    4.8 5 mnenj

    Hči je nad to svetlečo barvo popolnoma navdušena, z njo slikava nočno nebo in sveti res odlično.

    Roman Preverjena ocena

    Kupila sem večje pakiranje za svoje svetlobne instalacije, svetilnost v temi je po polnjenju s svetlobo res dolgotrajna.

    Tibor Preverjena ocena

    Odličen dodatek za atelje za eksperimente. Deluje točno po opisu, v temi čudovito žari.

    Samuel Preverjena ocena

    Navdušena sem nad tem, kako dolgo zdrži ta fosforescentna plast žareti. Zagotovo bom naročila še druge odtenke.

    Oliver Preverjena ocena

    Kakovostna barva z visoko vsebnostjo delcev, v temi deluje magično.

    Viktor Preverjena ocena

    Alternativni izdelki

    Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

    Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

    
    Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
    KREUL
    (9)
    Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

    Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

    
    3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
    Kompozit
    (3)
    Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

    Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

    
    10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
    KREUL
    (11)
    Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

    Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

    
    4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
    Royal & Langnickel
    Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

    Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

    
    6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
    ARTMiE
    Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

    Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

    
    Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
    KREUL
    (12)

    Nazadnje ogledano