Nazaj v trgovino GDNHBPH59_49002

GOLDEN Težka fosforescenčna akrilna barva

(5)

Izberi
€19,57
€331,69 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN Akrilna barva Heavy Body Phosphorescent je posebna akrilna barva za platno, ki se sveti v temi. Vsebuje edinstven pigment, ki lahko absorbira naravno in umetno svetlobo, nato pa jo v obliki zelenega sevanja oddaja do 15 minut po izklopu. Te akrilne barve za slikanje so idealne za ustvarjalne projekte, oblikovalske elemente, dekorativna dela in eksperimentalno ustvarjanje. Odlično se nanašajo zaradi goste konsistence, primerne za delo s čopičem in lopatico. Delujejo na različnih površinah, kot so platno, papir, les ali karton. Barve so primerne za profesionalne umetnike, ustvarjalce in učitelje umetnosti. Za še močnejši učinek svetenja jo je najbolje nanesti na svetlo podlago. Izberite svoj odtenek in dodajte svetlobo tudi temnim umetniškim delom. blagovna znamka GOLDEN je ugleden proizvajalec umetniških barv s poreklom iz ZDA. Sodeluje z umetniki, testira izdelke glede obstojnosti na svetlobo in kakovosti ter ponuja profesionalne umetniške potrebščine, ki jim zaupajo umetniki po vsem svetu:
  • GOLDEN Heavy Body fosforescentna akrilna barva
  • Volumen: 59 ml
  • Konsistenca: gosta, maslena
  • Površine: platno, papir, les, karton
  • Učinek: sveti v temi (fosforescentna)
  • Blagovna znamka: Fotoskopsko barvilo (fosforno): GOLDEN (ZDA)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Fosforescentna barva v manjši tubi je idealna za detajle, ki morajo ponoči izstopati.

Patrik Preverjena ocena

Lepo sveti, le paziti je treba, da se nanese v debelejši plasti.

Erik Preverjena ocena

Idealno pakiranje za preizkus za začetnika, ki se igra s svetlobnimi učinki na slikah.

Jakub Preverjena ocena

Odlično deluje za poudarjanje obrisov figur v mojem ustvarjanju.

Adam Preverjena ocena

To tubo imam v ateljeju šele kratek čas, vendar sem zelo zadovoljen s končnim učinkom po ugasnitvi luči.

Ondrej Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano