Nazaj v trgovino GDNHBFL59_46402

GOLDEN Težka fluorescenčna akrilna barva

Na zalogi
(5)

Izberi
€15,50
€262,71 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN Heavy Body Fluorescent je intenzivna in živahna akrilna barva za platno, ki ponuja drzne fluorescentne odtenke z največjim vizualnim učinkom. Te akrilne barve za slikanje so izdelane iz fluorescentnih barvil, prevlečenih s polimernim slojem, kar jim daje edinstven svetleč učinek, zlasti če jih nanesete na svetlo belo podlago. Primerne so za sodobna umetniška dela, poudarke, grafike in eksperimentalne stvaritve. Namenjeni so profesionalnim umetnikom, študentom in drznim ustvarjalcem, ki iščejo izjemen učinek. Barve niso obstojne na svetlobi, zato jih je priporočljivo fiksirati z lakom GOLDEN MSA z UVLS. Vendar se s tem odstrani fluorescenca pod UV-svetlobo. Izberite svoj odtenek in oživite svoje slike s svetlobo in energijo. blagovna znamka GOLDEN je priznani proizvajalec umetniških barv s poreklom iz ZDA. Njihovi izdelki so razviti v tesnem sodelovanju z umetniki in izpolnjujejo visoke standarde kakovosti, ki jim zaupajo profesionalci po vsem svetu.Parametri izdelka:- GOLDEN Heavy Body fluorescentna akrilna barva- prostornina: 59 ml- konsistenca: gosta, maslena- površine: platno, papir, karton- učinek: fluorescenčna, svetleča (ni svetlobno obstojna)- blagovna znamka: GOLDEN (ZDA)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Kupila sem to neonsko rožnato barvo in na platnu neverjetno žari, točno to sem potrebovala za svoje akcijske abstrakcije.

Radka Preverjena ocena

Odlična gostota, barva ima super volumen in čudovito prekriva tudi na temnejši podlagi.

Darina Preverjena ocena

Vzela sem odtenek fluorescentno rumena in je res vrhunski, na otroških risbah izgleda fantastično.

Mihaela Preverjena ocena

Kakovosten pigment, s katerim je užitek ustvarjati.

Denisa Preverjena ocena

Barva je precej draga, vendar je tisti intenziven neonski učinek vsekakor vreden tega, zadovoljna sem.

Alexandra Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano