Nazaj v trgovino GDNHBFL118_46054

GOLDEN Težka fluorescenčna akrilna barva

(5)

Izberi
€26,49
€224,49 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN Heavy Body Fluorescent je intenzivna in živahna akrilna barva za platno s presenetljivimi fluorescentnimi odtenki za največji vizualni učinek. Te akrilne barve so narejene iz fluorescenčnih pigmentov, prevlečenih s polimernim slojem, kar jim daje edinstven svetleč učinek, zlasti če jih nanesete na svetlo belo podlago. Primerne so za sodobna umetniška dela, poudarke, grafike in eksperimentalne stvaritve. Namenjeni so profesionalnim umetnikom, študentom in drznim ustvarjalcem, ki iščejo izjemen učinek. Barve niso obstojne na svetlobi, zato jih je priporočljivo fiksirati z lakom GOLDEN MSA z UVLS. Vendar se s tem fluorescenca pod UV-svetlobo odstrani. Izberite svoj odtenek in poživite svoje slike s svetlobo in energijo.Blagovna znamka GOLDEN je priznani proizvajalec umetniških barv iz ZDA. Njihovi izdelki so razviti v tesnem sodelovanju z umetniki in izpolnjujejo visoke standarde kakovosti, ki jim zaupajo profesionalci po vsem svetu.Parametri izdelka:- GOLDEN Heavy Body fluorescentna akrilna barva- prostornina: 118 ml- konsistenca: gosta, maslena- površine: platno, papir, karton- učinek: fluorescenčna, svetleča (ni svetlobno obstojna)- znamka: GOLDEN: GOLDEN (ZDA)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Ta fluorescentno roza barva na platnu sveti tako intenzivno, da skoraj izžge oči, točno to sem potrebovala za svoj novi projekt.

Hana Preverjena ocena

Z otroki smo v okviru krožka ustvarjali svetleče slike in ta barva nas je vse navdušila s svojo jasnostjo.

Beata Preverjena ocena

Pozor, barva je precej prosojna, zato je treba pod njo nanesti belo podlago, potem pa res brutalno izstopa.

Iveta Preverjena ocena

To je popolnoma druga raven kot klasične neonske barve, pigment je izjemno močan in živahen.

Gabriela Preverjena ocena

Odlična izbira za poudarjanje detajlov, ki morajo na sliki res kričati.

Tatjana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano