Nazaj v trgovino GDNHBIR118_40804

GOLDEN Težka akrilna barva GOLDEN Heavy Body Micaceous Iron Oxide 118 ml

(5)

Izberi
€24,19
€205,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN Acrylic Paint Heavy Body Iridescent je profesionalna akrilna barva za platno, ki ustvarja učinek kovinskega bisera s spreminjajočimi se odsevi glede na jakost svetlobe. Učinek je dosežen brez uporabe kovinskih pigmentov, zahvaljujoč posebnemu lomu svetlobe, ki je podoben perletinam. Te akrilne barve za slikarstvo so primerne za umetnike, ki želijo v svoja dela vnesti globino, sijaj in svetlobno dinamiko. Gosta konsistenca omogoča plastičen nanos tako s čopičem kot z lopatico. Barva odlično izstopa na temnih podlagah, kjer se optični učinek v celoti pokaže. Primerna je za platno, papir, les, omet in druge vpojne površine. Lahko jo kombinirate z drugimi akrilnimi odtenki, geli in mediji. Izberite svoj odtenek in svetlobo spremenite v del svojega umetniškega izražanja

. blagovna znamka GOLDEN je med vodilnimi v svetu na področju umetniških barv. Barve so izdelane v ZDA, razvite v sodelovanju s profesionalnimi umetniki in preizkušene v skladu s strogimi standardi za galerijsko kakovost in obstojnost na svetlobi

:

  • GOLDEN Heavy Body Iridescent Acrylic Paint
  • Volumen: 118 ml
  • Konsistenca: gosta, maslena
  • Površine: platno, papir, les, mavec
  • Učinek: biserni, spreminjajoči se kovinski odsev
  • Blagovna znamka: T: GOLDEN (ZDA)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Kupil sem odtenek Micaceous iron oxide in ta kovinski učinek na platnu je neverjeten, popolnoma druga raven kot običajne akrilne barve.

Boris Preverjena ocena

Ta barva ima čudovito gosto konsistenco, s katero se odlično dela s slikarsko lopatico.

Karol Preverjena ocena

Profesionalna kakovost, ki se na mojih delih resnično občuti. Priporočam vsakemu slikarju.

Vladimir Preverjena ocena

Zelo zanimiv odtenek, ki mojim abstraktnim delom doda potrebno globino.

Janez Preverjena ocena

Odlična pigmentacija, po sušenju je površina videti kot stara kovina.

Ladislav Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano