Nazaj v trgovino GDNFLIR118_24504

GOLDEN Tekoča akrilna barva z iridescentnim leskom

(3)

Izberi
€32,74
€277,46 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN Acrylic Paint Fluid Iridescent je profesionalna akrilna barva za slikanje z bisernim kovinskim učinkom, ki spreminja svoj sijaj glede na padajočo svetlobo. Zaradi tekoče konsistence je idealna za glaziranje, slikanje detajlov, prelivanje in tudi za tehnike airbrush. Ta akrilna barva za platno ponuja enak naboj pigmenta kot serija Heavy Body, vendar v obliki, ki je podobna gosti smetani. Odlično se meša z mediji in geli, ne vsebuje polnil in ohranja visoko pokrivnost tudi v tankem sloju. Učinek "Iridescent" ne nastane zaradi kovinskih pigmentov, temveč zaradi loma svetlobe, kar ustvari edinstven vizualni vtis, zlasti na temnih podlagah. Izberite svoj odtenek in svojemu delu zagotovite svetlobno globino in sijaj.

Blagovna znamka GOLDEN je v samem vrhu na področju umetniških barv. Izdelana je v ZDA, priljubljena med profesionalnimi umetniki in priznana zaradi kakovosti, inovativnosti in obstojnosti pigmentov na svetlobo

:

  • Volumen: 1,5 ml: GOLDEN Tekoča akrilna barva z iridescentnim leskom
  • Volumen: 118 ml
  • Konsistenca: tekoča, pigmentirana
  • Površine: platno, papir, les, tekstil
  • Učinek: biserni, spreminjajoč kovinski sijaj
  • Blagovna znamka: GOLDEN (ZDA)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Naročila sem si irizirajočo srebrno in je absolutni vrh, za abstraktno umetnost ne boste našli nič boljšega.

Eva Preverjena ocena

Zelo kakovostna barva z visokim sijajem, ki se ne razmazuje in se oprime vsake podlage.

Anna Preverjena ocena

S to barvo ustvarjam čudovite prehode, končno sem našla pigment, ki resnično odbija svetlobo.

Marija Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano