Nazaj v trgovino GDNFL118_20514

GOLDEN Tekoča akrilna barva 118 ml

Na zalogi
(3)

Izberi
€39,64
€335,93 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN Fluidna akrilna barva je visokokakovostna tekoča akrilna barva z intenzivnim pigmentom. Ta akrilna barva za platno je idealna za glaziranje, prelivanje, slikanje detajlov, kaligrafijo ali aerografijo. Zagotavlja gladek nanos in živahne barve tudi v tankih plasteh. Odlična je za platno, papir, les, karton in druge vpojne površine. Barvo lahko mešate z mediji in drugimi akrilnimi izdelki blagovne znamke GOLDEN. Uporabljajo jo profesionalni umetniki in ustvarjalni amaterji, ki iščejo kakovost, natančnost in univerzalno uporabo. Izberite svoj odtenek in odkrijte lahkotnost slikanja z izjemno tekočnostjo. blagovna znamka GOLDEN je svetovno priznan proizvajalec umetniških barv, ki jim zaupajo profesionalni umetniki in umetniške šole. Izdelki so izdelani v ZDA in izpolnjujejo najvišje standarde kakovosti:
  • Volumen: GOLDEN Tekoča akrilna barva
  • Volumen: 118 ml
  • Konsistenca: tekoča, pigmentirana
  • Površine: platno, papir, les, karton
  • Učinek: gladek nanos, živahni odtenki
  • Blagovna znamka: GOLDEN (ZDA)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Kot profesionalec ne morem prehvaliti te tekoče konsistence, detajli z njo nastajajo povsem sami.

Viktor Preverjena ocena

Neverjetno nasičeni pigmenti, dovolj je le kapljica in površina je čudovito prekrita.

Patrik Preverjena ocena

Odlična tekoča akrilna barva, odlično se razliva in ne pušča sledi čopiča.

Erik Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano