Nazaj v trgovino GDNOPIR148_74803

GOLDEN OPEN Akrilna barva s počasnim sušenjem 148 ml

(3)

Izberi
€43,86
€296,35 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN OPEN Slow-Drying Iridescent je izjemna serija profesionalnih akrilnih barv s posebnim bisernim učinkom, ki združuje bogato pigmentno osnovo s podaljšanim časom sušenja. Zaradi te lastnosti so idealna izbira za umetnike, ki raje delajo s finimi prehodi, plastenjem in natančnim mešanjem barv, podobno kot pri oljnem slikarstvu. Perletinski (iridescentni) odtenki dajejo površini eleganten kovinsko sijajni videz, pri čemer se intenzivnost in barva spreminjata glede na padanje svetlobe. Ta lastnost je priljubljena pri ustvarjanju sodobnih slik, abstraktnih del in dekorativne umetnosti. Barve iz te serije ostanejo dlje časa odprte (mokre) na paleti, kar omogoča neprekinjeno delo več ur ali celo dni. Barve lahko razredčite z vodo, posebnim razredčilom OPEN ali mediji, ki pomagajo ohraniti mehkobo in sijaj končnega premaza. Idealne so za glaziranje, senčenje, podrobno slikanje in za vse, ki cenijo nadzorovan in počasen proces ustvarjanja. Kombinirate jih lahko z drugimi izdelki blagovne znamke GOLDEN, pri čemer njihove izjemne lastnosti ostanejo ohranjene. Te barve bodo zaradi zanesljivosti, izjemne vizualne privlačnosti in vrhunskega pigmenta všeč tako profesionalnim kot naprednim ljubiteljskim umetnikom.Parametri izdelka:Akrilne barve GOLDEN OPEN s počasnim sušenjem iridescentne barveTasta barva: Akrilne barve s podaljšanim časom sušenjaUčinek: Primerno za tehnike: Perletinski, kovinski sijaj (iridescentni)Primerno za tehnike: Možnost redčenja: glaziranje, senčenje, portreti, detajlno slikanjeMožnosti redčenja: Možnosti: voda, razredčilo OPEN, medij OPENSkladnost: voda, razredčilo OPEN, medij OPEN: Priporočena uporaba: Mešanje z drugimi izdelki blagovne znamke GOLDENPriporočena uporaba: Uporablja se za tanke plasti, notranje slike, likovna delaTlotek: 148 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Ta biserni učinek v odtenku Iridescent Silver je na platnu čudovit in zaradi daljšega sušenja lahko lepo senčim.

Alena Preverjena ocena

Kupila sem to veliko pakiranje za dekorativne tehnike in moram priznati, da ima odtenek Iridescent Copper neverjeten šarm.

Dana Preverjena ocena

Navdušena sem nad to barvo, saj mojim delom dodaja edinstven sijaj, hkrati pa se z njo da delati še ure kasneje.

Hana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano