Nazaj v trgovino GDNHFIR30_85711

GOLDEN High Flow Iridescent akrilna barva 30 ml

Na zalogi
(3)

Izberi
€12,05
€401,67 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN High Flow Iridescent 30 ml so profesionalne akrilne barve z izjemno tekočo konsistenco, ki zagotavljajo briljantno pigmentacijo v kombinaciji z izjemno gladkostjo, podobno črnilu. Zaradi sestave s 100-odstotno disperzijo akrilnih polimerov so zelo odporne na vodo in kemikalije, po sušenju pa ustvarijo prožen in trajen film. Serija vključuje tudi posebne biserne odtenke z iridescentnim učinkom, ki vsebujejo kovinske delce in ustvarjajo subtilen kovinski sijaj. Na primer Iridescent Bronze ponuja bogat bronast sijaj, ki se spreminja glede na svetlobne razmere in kot gledanja. Ta učinek je idealen za dekorativne tehnike, poudarjanje podrobnosti ali sodobne abstraktne kompozicije. Barve so primerne za številne umetniške tehnike, kot so glaziranje, litje, kaligrafija, akvarelni učinki, airbrushanje ali delo s čopiči in tehničnimi pisali. Združljive so z drugimi izdelki blagovne znamke GOLDEN, vključno z geli, mediji in dodatki za tekstil (npr. GAC 900 za tekstil). Barvo je treba pred uporabo temeljito pretresti, da zagotovite enakomerno mešanje pigmentov. Idealna izbira za umetnike, ilustratorje, oblikovalce in kreativne strokovnjake, ki iščejo intenzivnost in optične učinke v enem koraku. Parametri izdelka: GOLDEN High Flow Iridescent akrilne barve 30 mlVolumen: 30 mlKonsistentnost: 30 ml Izjemno tekoča (podobna črnilu)Primerna za: Za uporabo: čopiči, airbrush, tehnična peresa, markerjiUporaba: Za čopiče, airbrush, tehnična peresa, markerje: Posebne lastnosti: glaziranje, litje, kaligrafija, optični in kovinski učinki, akvarelne tehnike: Iridescentni učinek - kovinski lesk, ki se spreminja glede na svetloboPovršine: (z medijem GAC 900)Proizvajalec: papir, platno, les, plastika, tekstil (z medijem GAC 900) GOLDEN Artist Colors
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 3 mnenj

Barve Golden uporabljam že vrsto let. Imela sem srečo, da sem obiskala njihove laboratorije za barve v zvezni državi New York. Navdušila me je njihova celotna filozofija in pozornost, ki jo namenjajo temu, kar si njihove stranke — umetniki — dejansko želijo. Ta nova linija akrilnih barv High Flow se odlično poda k mojemu delu na papirju in platnu. Intenzivnost barve in tekočnost sta brez konkurence.

Natalija Preverjena ocena

Kupila sem odtenek Iridescent Gold in ta pigmentacija je popolnoma neverjetna, čudovito se sveti že pri enem nanosu.

Dominika Preverjena ocena

Odlična tekoča barva za detajlno delo.

Simona Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano