Nazaj v trgovino GDNHFIR118_85114

GOLDEN High Flow Iridescent akrilna barva 118 ml

(3)

Izberi
€35,76
€303,05 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN High Flow Iridescent 118 ml so profesionalne akrilne barve z izjemno tekočo konsistenco, ki zagotavljajo briljantno pigmentacijo v kombinaciji z izjemno tekočnostjo, podobno črnilu. Zaradi sestave s 100-odstotno disperzijo akrilnih polimerov so zelo odporne na vodo in kemikalije, po sušenju pa ustvarijo prožen in trajen film. V seriji so tudi posebni biserni odtenki z učinkom Iridescent, ki vsebujejo kovinske delce in ustvarjajo subtilen kovinski sijaj. Na primer Iridescent Bronze (Fine) ponuja bogat bronast odsev, ki se spreminja glede na svetlobne razmere in kot gledanja. Ta učinek je idealen za dekorativne tehnike, poudarjanje podrobnosti ali sodobne abstraktne kompozicije. Barve so primerne za številne umetniške tehnike, kot so glaziranje, litje, kaligrafija, akvarelni učinki, airbrush ali delo s čopiči in tehničnimi pisali. Združljive so z drugimi izdelki blagovne znamke GOLDEN, vključno z geli, mediji in dodatki za tekstil (npr. GAC 900 za tekstil). Pred uporabo je treba barvo temeljito pretresti, da se pigmenti enakomerno premešajo. Idealna izbira za umetnike, ilustratorje, oblikovalce in kreativne strokovnjake, ki v enem koraku iščejo intenzivnost in optične učinke.

Parametri izdelka:

  • GOLDEN High Flow Iridescentne akrilne barve 118 ml
  • Volumen: 118 ml
  • Konsistenca: izjemno tekoča (podobna črnilu)
  • Primerno za: čopiče, airbrush, tehnična pisala, markerje
  • Uporaba: glaziranje, litje, kaligrafija, optični in kovinski učinki, akvarelne tehnike
  • Posebnosti: iridescentni učinek - kovinski lesk, ki se spreminja glede na svetlobo
  • Površine: papir, platno, les, plastika, tekstil (s sredstvom GAC 900)
  • Proizvajalec: GAC GAC (GAC GAC) GOLDEN Artist Colors

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Biserna mavrična barva ima čudovit nežen sijaj, ki mojim krajinam doda potrebno globino.

Silvia Preverjena ocena

Kot učiteljica likovne vzgoje cenim obstojnost in gostoto tega odtenka, otroci z njim radi delajo.

Lenka Preverjena ocena

Najboljša naložba za atelje, teh mavričnih odsevov ne najdem nikjer drugje.

Andrea Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano