Nazaj v trgovino GDNHBMF118_40754

GOLDEN Heavy Body Mica Flake Akrilna barva

(8)

Izberi
€26,04
€220,68 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN Heavy Body Mica Flake je posebna akrilna barva za platno, ki vsebuje večje delce pigmenta sljude za izrazito strukturiran kovinski učinek. Te akrilne barve so namenjene umetnikom, ki želijo v svoja dela vnesti dinamiko, teksturo in sijaj. Zaradi svoje goste konsistence so primerne za plastičen nanos s čopičem, lopatico in plastenje. Učinek je najbolj izrazit pri nanosu na temne podlage, kjer izstopa kontrast med matiranimi in sijajnimi površinami. Sljudni kosmiči se pogosto uporabljajo v kombinaciji z drugimi barvami ali mediji pri ustvarjanju sodobnih slik, kolažev ali strukturiranih površin. Barva je idealna za profesionalce in eksperimentirajoče umetnike. Izberite svoj odtenek in odkrijte edinstveno moč svetlobe in strukture pri umetniškem ustvarjanju. blagovna znamka GOLDEN je mednarodno priznana med ustvarjalci likovne umetnosti. Njihove umetniške potrebščine so izdelane v ZDA, testirajo jih strokovnjaki in izpolnjujejo stroge standarde kakovosti, ki jim zaupajo umetniki po vsem svetu.Parametri izdelka:- akrilna barva GOLDEN Heavy Body Mica Flake- prostornina: 118 ml- konsistenca: gosta, maslena- površine: platno, papir, les, karton- učinek: strukturiran kovinski sijaj (delci sljude)- blagovna znamka: GOLDEN (ZDA)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 8 mnenj

MSA lak od Golden so mi priporočili kolegi umetniki. Pred nanosom na moje delo sem si ogledal videoposnetke o njegovem nanašanju in vadil na poskusnih kosih, da ne bi poškodoval končanega dela. Raje imam satenast videz in ta lak mi je zelo všeč — zagotovo ga bom kupil znova.

Daniel Preverjena ocena

Uporabljal sem ga že prej — vedno sem ga imel za dober lak, enostavno se nanaša. Tega nakupa še nisem uporabil, vendar ne vidim razloga, zakaj bi bilo drugače kot prej.

Robert Preverjena ocena

Odličen lak, ki ohranja sijoč videz. Najboljši, kar sem jih do sedaj preizkusil.

Štefan Preverjena ocena

Tisti delci sljude v tej barvi ustvarijo popolnoma drugačen, bolj grob vizualni učinek, kot sem pričakoval.

Matjaž Preverjena ocena

Zanimiva struktura, ki sliki doda globino, odlična prostornina tube.

Igor Preverjena ocena

To barvo sem kupil za eksperimente in navdušen sem nad tem, kakšno zanimivo teksturo ustvarja.

Milan Preverjena ocena

To je popolnoma drugače od običajnih barv, delom daje tak surov značaj.

Rastislav Preverjena ocena

Priporočam, da poskusite, če radi kombinirate različne površine na enem platnu.

Dušan Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano