Nazaj v trgovino GDNHBIR59_40102

GOLDEN Heavy Body Iridescent Acrylic Paint

Na zalogi
(5)

Izberi
€17,24
€292,20 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN Acrylic Paint Heavy Body Iridescent je profesionalna akrilna barva za platno, ki ustvarja učinek kovinskih biserov s spreminjajočimi se odsevi glede na svetlobo. Učinek nastane brez uporabe kovinskih pigmentov zaradi posebnega lomljenja svetlobe, ki je podobno kot pri biseru. Te akrilne barve so primerne za umetnike, ki želijo v svoja dela vnesti globino, sijaj in svetlobno dinamiko. Gosta konsistenca omogoča plastičen nanos s čopičem ali lopatico. Barva odlično izstopa na temnih podlagah, kjer se optični učinek v celoti pokaže. Primerna je za platno, papir, les, omet in druge vpojne površine. Lahko jo kombinirate z drugimi akrilnimi odtenki, geli in mediji. Izberite svoj odtenek in svetlobo spremenite v del svojega umetniškega izražanja. blagovna znamka GOLDEN je med vodilnimi v svetu na področju umetniških barv. Barve so izdelane v ZDA, razvite v sodelovanju s profesionalnimi umetniki in preizkušene v skladu s strogimi standardi za galerijsko kakovost in obstojnost na svetlobi

:

  • GOLDEN Heavy Body Iridescent Acrylic Paint
  • Volumen: 59 ml
  • Konsistenca: gosta, maslena
  • Površine: platno, papir, les, mavec
  • Učinek: biserni, spreminjajoči se kovinski odsev
  • Blagovna znamka: GOLDEN (ZDA)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Kot učiteljica likovne vzgoje rada preizkušam kakovostne stvari in ta odtenek karminasto rdeče je preprosto čudovit.

Dominika Preverjena ocena

Upokojitev si krajšam s slikanjem pokrajin in ta barva mi s svojo obstojnostjo prinaša neverjetno veselje.

Simona Preverjena ocena

Tuba je prispela dobro zapakirana in barva je bila sveža, nisem našla nobenih zasušenih grudic.

Kristina Preverjena ocena

Odlična kremasta tekstura, ki ohrani obliko tudi po sušenju.

Adriana Preverjena ocena

Dober izdelek, zagotovo si bom v zbirko dokupila še druge odtenke.

Soňa Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano