Nazaj v trgovino GDNHBIR148_40033

GOLDEN Heavy Body Iridescent Acrylic Paint

(5)

Izberi
€39,23
€265,07 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN Acrylic Paint Heavy Body Iridescent je profesionalna akrilna barva za platno, ki ustvarja učinek kovinskega bisera s spreminjajočimi se odsevi glede na svetlobo. Učinek je ustvarjen brez uporabe kovinskih pigmentov zaradi posebnega lomljenja svetlobe, podobnega perletinam. Te akrilne barve za slikarstvo so primerne za umetnike, ki želijo v svoja dela vnesti globino, sijaj in svetlobno dinamiko. Gosta konsistenca omogoča plastičen nanos s čopičem ali lopatico. Barva odlično izstopa na temnih podlagah, kjer se optični učinek v celoti pokaže. Primerna je za platno, papir, les, omet in druge vpojne površine. Lahko jo kombinirate z drugimi akrilnimi odtenki, geli in mediji. Izberite svoj odtenek in svetlobo spremenite v del svojega umetniškega izražanja.

Blagovna znamka GOLDEN je v svetovnem vrhu na področju umetniških barv. Barve so proizvedene v ZDA, razvite v sodelovanju s profesionalnimi umetniki in preizkušene v skladu s strogimi standardi za galerijsko kakovost in obstojnost na svetlobi.

parametri izdelka:

  • GOLDEN Heavy Body Iridescent Acrylic Paint
  • Volumen: 148 ml
  • Konsistenca: gosta, maslena
  • Površine: platno, papir, les, mavec
  • Učinek: biserni, spreminjajoči se kovinski odsev
  • Blagovna znamka: T: GOLDEN (ZDA)

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Metalik iridescenčna barva ima neverjeten sijaj, za okvirje slik je preprosto brez konkurence.

Pavol Preverjena ocena

S to srebrno barvo je užitek delati, sploh se ne suši prehitro.

Juraj Preverjena ocena

Veliko pakiranje se splača, uporabljam jo za vse svoje projekte, kjer potrebujem kovinski učinek.

Richard Preverjena ocena

Čudovit odsev, ki deluje zelo luksuzno in profesionalno.

Andrej Preverjena ocena

Nedvomno najboljše metalik barve, kar sem jih kdaj imel v rokah.

Filip Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano