Nazaj v trgovino GDNHBCA118_40824

GOLDEN Heavy Body Groba akrilna barva z aluminijevim oksidom 118 ml

(5)

Izberi
€24,19
€205,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN Heavy Body Coarse Alumina je posebna akrilna barva za platno z izrazito teksturo zaradi vsebnosti delcev aluminijevega oksida. Ta edinstvena akrilna barva za slikarstvo spominja na fini pesek in je idealna za ustvarjanje strukturiranih površin, reliefov in večplastnih tehnik. Njena konsistenca omogoča plastičen nanos s čopičem, lopatico in mešanje z drugimi akrilnimi mediji. Barva je prozorna, zato bo odlično služila kot osnovna tekstura ali učinekni element. Uporabili jo bodo profesionalni umetniki, pa tudi navdušeni ustvarjalci, ki želijo svojim delom dati novo dimenzijo. Dobro se oprime platna, lesa, papirja in drugih vpojnih površin. Izberite svoj odtenek in odkrijte ustvarjalno moč površinske strukture. blagovna znamka GOLDEN je med najbolj priznanimi proizvajalci umetniških barv na svetu. Izdelki so izdelani v ZDA, testirajo jih strokovnjaki in izpolnjujejo stroge standarde kakovosti, ki jim zaupajo umetniki v studiih in galerijah.Parametri izdelka:- akrilna barva GOLDEN Heavy Body Coarse Alumina- prostornina: 118 ml- konsistenca: gosta, zrnata- površine: platno, papir, les, karton- učinek: strukturirana, peščena površina- blagovna znamka: GOLDEN (ZDA)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Obožujem ta izdelek. Potrebovala sem ozadje za portret, ki bi bilo videti kot asfaltna površina cestišča. Zmešala sem 50/50 grobega plovčastega gela s temno sivo akrilno barvo in bilo je popolno. Nanesla sem ga s staro kreditno kartico na premazano platno. Brez pokanja, brez luščenja — prožno. Kombinirala sem tudi fin plovec z grobim in ta kombinacija je moja najljubša površina. Je zelo haptična, ne moreš se je nehati dotikati.

Daniela Preverjena ocena

Ta strukturna pasta s peščenim učinkom je na mojem platnu ustvarila popolno hrapavo površino, ki sem jo dolgo iskala.

Helena Preverjena ocena

Če radi eksperimentirate z debelo plastjo barve, tega izdelka ne smete zamuditi, je odličen pripomoček za teksture.

Renáta Preverjena ocena

Nanašanje je bilo povsem preprosto, s slikarsko lopatico je delo z njim pravi užitek.

Alena Preverjena ocena

Zanimiv dodatek za moderno umetnost, dejansko da sliki povsem drugo dimenzijo.

Dana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano