Nazaj v trgovino GDNHFFL30_85061

GOLDEN Fluorescentna akrilna barva z visokim pretokom 30 ml

Na zalogi
(3)

Izberi
€10,35
€345,00 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN High Flow Fluorescent 30 ml so profesionalne akrilne barve z izjemno tekočo konsistenco, ki združujejo intenzivnost pigmenta z enostavnim nanosom barve. Te barve so namenjene umetnikom, ki potrebujejo največjo gladkost, nasičenost in vsestranskost v enem izdelku. Zaradi 100-odstotne disperzije akrilnih polimerov zagotavljajo vodoodpornost, prožnost in odličen oprijem na različne površine. Edinstvena značilnost serije so posebni fluorescentni odtenki (Fluorescent ), ki ustvarjajo presenetljive, neonsko svetleče barve. Ti pigmenti odbijajo več svetlobe kot običajne barve, s čimer dosežejo visoko svetilnost in so izjemno privlačni, še posebej pri uporabi pod UV-svetlobo. Barve, kot je fluorescentna magenta, so priljubljene v sodobnem oblikovanju, pop artu, ulični umetnosti in pri ustvarjanju učinkov na črni podlagi. Idealne so za tehnike, kot so glaziranje, litje, aerografija, kaligrafija, akvarelni učinki ali delo s tehničnimi pisali in markerji. Kombinirate jih lahko z drugimi izdelki blagovne znamke GOLDEN, kot so geli, paste ali tekstilni mediji. Pred uporabo je priporočljivo stekleničko temeljito pretresti. Primerno za umetnike, oblikovalce, ilustratorje in ustvarjalce, ki iščejo osupljive vizualne učinke.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Za dodelavo podrobnosti v mojih ilustracijah je ta 30 ml steklenička z neonsko zeleno barvo idealne velikosti.

Zuzana Preverjena ocena

Barva je odlično redka, zato je ni treba nič redčiti, takoj lahko vlečem linije.

Katarina Preverjena ocena

Odlična nasičenost, zagotovo bom naročila še druge odtenke.

Monika Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano