Nazaj v trgovino GDNHFFL118_85054

GOLDEN Fluorescentna akrilna barva High Flow 118 ml

(3)

Izberi
€28,81
€244,15 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN High Flow Fluorescent 118 ml so profesionalne akrilne barve z izjemno tekočo konsistenco, ki združuje intenzivnost pigmenta in preprostost nanosa črnila. Te barve so namenjene umetnikom, ki zahtevajo največjo tekočnost, nasičenost in vsestranskost v enem izdelku. Zaradi 100-odstotne disperzije akrilnih polimerov zagotavljajo vodoodpornost, prožnost in odličen oprijem na različne površine. Edinstvena značilnost te serije so tudi posebni fluorescentni odtenki (Fluorescent ), ki ustvarjajo presenetljive, neonsko svetleče barve. Ti pigmenti odbijajo več svetlobe kot običajne barve, s čimer dosežejo visoko svetilnost in so izjemno privlačni, še posebej pri uporabi pod UV-svetlobo. Barve, kot je fluorescentna magenta, so priljubljene v sodobnem oblikovanju, pop artu, ulični umetnosti in pri ustvarjanju učinkov na črni podlagi. Idealne so za tehnike, kot so glaziranje, litje, aerografija, kaligrafija, akvarelni učinki ali delo s tehničnimi pisali in markerji. Kombinirate jih lahko z drugimi izdelki blagovne znamke GOLDEN, kot so geli, paste ali tekstilni mediji. Pred uporabo je priporočljivo stekleničko dobro pretresti. Primerno za umetnike, oblikovalce, ilustratorje in ustvarjalce, ki iščejo osupljive vizualne učinke

:

  • GOLDEN High Flow Fluorescentne akrilne barve 118 ml
  • Volumen: 118 ml
  • Konsistenca: izjemno tekoča (podobna črnilu)
  • Primerno za: čopiče, airbrush, tehnična pisala, markerje
  • Uporaba: glaziranje, vlivanje, fluorescenčni učinki, učinki UV svetlobe, akvarelne tehnike
  • Posebnosti: fluorescenčni učinek - žareči neonski odtenki, svetlost pod UV svetlobo
  • Površine: papir, platno, les, plastika, tekstil (s sredstvom GAC 900)
  • Manufacturer: Proizvajalec: GOLDEN Artist Colors
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Kupila sem si roza neonski odtenek za eksperimentiranje z abstrakcijo in intenzivnost barve me je popolnoma navdušila, na platnu dobesedno žari.

Eva Preverjena ocena

Odlična tekoča konsistenca, ki se odlično obnese pri tehniki kapljanja, to pakiranje mi bo zdržalo celo večnost.

Anna Preverjena ocena

S to fluorescentno rumeno barvo je užitek delati, saj je neverjetno pigmentirana.

Marija Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano