Nazaj v trgovino GDNHF30_85031

GOLDEN Akrilna barva z visokim pretokom 30 ml

Na zalogi
(3)

Izberi
€13,78
€459,33 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN High Flow 30 ml so profesionalne akrilne barve z izjemno tekočo konsistenco, ki združujejo intenzivnost pigmenta in lastnosti črnila. Zaradi visoke pigmentacije in fino mlete strukture so idealne za uporabo z zračnimi čopiči, tehničnimi peresi, čopiči, markerji za ponovno polnjenje ali tehnikami, kot so glaziranje, prelivanje barv, kaligrafija ali akvarelni učinki. Barve se odlično porazdelijo in se na gravitacijski tok odzivajo podobno kot akvarelne barve, vendar po sušenju ustvarijo prožno in vodoodporno površino. Vsebujejo 100-odstotno disperzijo akrilnega polimera, ki zagotavlja dolgo življenjsko dobo in kemično odpornost. Barve so združljive z drugimi izdelki GOLDEN - lahko jih mešate z geli, mediji in pastami. Primerne so za različne površine, kot so papir, platno, les, plastika, akril ali tekstil (v kombinaciji z medijem GAC 900). Pred uporabo je priporočljivo dobro pretresti, da se pigmenti enakomerno premešajo. Akrilne barve GOLDEN High Flow so namenjene profesionalnim umetnikom, ilustratorjem, oblikovalcem in vsem, ki iščejo vrhunske barve z največjo vsestranskostjo in nadzorom pri delu.

Parametri izdelka:

  • Ime izdelka: GOLDEN High Flow akrilna barva 30 ml
  • Volumen: 30 ml
  • Konsistenca: 1: Izjemno tekoča (podobna črnilu)
  • Primerno za: čopiče, airbrush, tehnična pisala, markerje
  • Uporaba: glaziranje, prelivanje, akvarelni učinki, linije, detajli
  • Površine: papir, platno, les, plastika, tekstil (z medijem)
  • Proizvajalec: T: Proizvajalec: GOLDEN Artist Colors

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Manjše pakiranje sem vzel za preizkus kaligrafije in sem navdušen, barva teče kot voda in odlično prekriva.

Eduard Preverjena ocena

Popolno za fine linije, s katerimi se mučim pri svojih ilustracijah.

Branislav Preverjena ocena

Zelo sem zadovoljna, odtenek je točno takšen živahen, kot sem ga potrebovala za svoj skicirni blok.

Jana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano