Nazaj v trgovino GDNHFIF118_85094

GOLDEN Akrilna barva High Flow Interference 118 ml

(3)

Izberi
€35,76
€303,05 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN High Flow Interference 118 ml so profesionalne akrilne barve z izjemno tekočo konsistenco, ki združujejo lastnosti črnila z briljantno intenzivnostjo pigmenta. Njihova gladka tekstura zagotavlja nemoten pretok, zato so idealne za airbrush, tehnična peresa, čopiče, markerje in zlasti za umetniške tehnike, kot so glaziranje, vlivanje barv, kaligrafija, podrobno risanje ali akvarelni učinki. Serija vključuje tudi posebne interferenčne barve (Interference), ki spreminjajo odtenek glede na vpadni kot svetlobe in podlago - na primer Interference Blue (Fine) na temni površini ustvari subtilen modri lesk, na svetli pa je videti skoraj prozorna. Ta optični učinek je priljubljen pri plastenju barv, sodobni umetnosti in dekorativnih aplikacijah. Vse barve temeljijo na 100-odstotni disperziji akrilnih polimerov, kar zagotavlja dolgotrajno odpornost, prožnost in vodoodpornost. Združljive so z drugimi izdelki GOLDEN - od gelov prek past do glazure in tekstilnih medijev. Barve so namenjene profesionalnim umetnikom, ilustratorjem, kaligrafom in oblikovalcem. Pred uporabo je treba barvo temeljito pretresti, da se pigmenti enakomerno premešajo in ustvarijo homogen barvni učinek

:

  • GOLDEN High Flow Interference akrilne barve 118 ml
  • Volumen: 118 ml
  • Konsistenca: izjemno tekoča (podobna črnilu)
  • Primerno za: čopiče, airbrush, tehnična pisala, markerje
  • Uporaba: glaziranje, litje, kaligrafija, optični učinki, akvarelne tehnike
  • Posebnosti: interferenčni učinek (interferenčne barve spreminjajo odtenek glede na kot svetlobe in podlage)
  • Površine: papir, platno, les, plastika, tekstil (z medijem GAC 900)
  • Proizvajalec: GAC GAC (GAC GAC) GOLDEN Artist Colors

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Ta interferenčni učinek pri zlati barvi je dih jemajoč, odtenek se spreminja glede na to, kako svetloba pada na sliko.

Petra Preverjena ocena

Profesionalna kakovost, ki je mojemu delu dodala točno tisti čar, ki sem ga potrebovala.

Lucija Preverjena ocena

Velika embalaža je praktična, če človek načrtuje večje površine s tem zanimivim odsevom.

Martina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano