Nazaj v trgovino GDNHBIN148_40303

GOLDEN Akrilna barva Heavy Body Interference

Na zalogi
(5)

Izberi
€40,39
€272,91 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Akrilna barva GOLDEN Heavy Body Interference ustvarja edinstvene optične učinke, ki spreminjajo barvo glede na zorni kot in vpad svetlobe. Te posebne akrilne barve za platno ne vsebujejo običajnih pigmentov. Učinek nastane z lomljenjem svetlobe na drobnih delcih, ki ustvarjajo spreminjajoče se barvne odboje. Akrilne barve za slikarstvo vrste Interference so najbolj izrazite na temnem ozadju, kjer je močan kontrast in jasna vizualna vidljivost. Idealne so za plastenje, kombiniranje z drugimi barvami in učinkovito poudarjanje podrobnosti. Njihova gosta konsistenca omogoča delo s čopičem, lopatico in tehnikami impasto. Barve so namenjene profesionalnim umetnikom, eksperimentirajočim vizualnim umetnikom in ustvarjalcem sodobnih podob. Izberite svoj odtenek in razširite svoje ustvarjalne možnosti s fascinantno igro svetlobe in barv.

Blagovna znamka GOLDEN proizvaja vrhunske umetniške barve v ZDA s poudarkom na sodelovanju z umetniki, testiranju barvne stabilnosti in inovacijah. Njihovi izdelki veljajo za standard kakovosti med likovnimi potrebščinami za profesionalce

. parametri izdelka:

  • GOLDEN Heavy Body Interference Akrilna barva
  • Volumen: 118 ml
  • Konsistenca: gosta, maslena
  • Površine: platno, papir, les
  • Učinek: interferenca - spreminjanje barvnega odseva
  • Blagovna znamka: T: GOLDEN (ZDA)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Veliko pakiranje interference zlate barve me je razveselilo, je popoln dodatek za moje velike formate.

Romana Preverjena ocena

Zanimiv učinek, ki spreminja odsev glede na kot gledanja, to je v ateljeju nujnost.

Diana Preverjena ocena

To modro interference barvo uporabljam za dodelavo detajlov in rezultat je vedno zelo eleganten.

Patricija Preverjena ocena

Prostornina 148 ml zdrži dolgo, vesela sem, da sem izbrala prav to večjo različico.

Martin Preverjena ocena

Deluje odlično tudi v kombinaciji z geli, zagotovo si bom naročil še druge odseve.

Peter Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano