Nazaj v trgovino GDN00039205

Golden Acrylic Extender za neporozne površine 237 ml

(3)
€17,24
€72,74 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Golden Acrylic Extender za neporozne površine 237 ml je trd akrilni polimer, namenjen uporabi kot podaljšek na neporoznih površinah. Zaradi svoje edinstvene formule poveča trdoto akrilnih barv, izboljša njihov oprijem na gladkih površinah in odpravi neželeno lepljivost po sušenju. Polimer ob sušenju tvori trden, prozoren in zelo sijajen film. Izdelek je idealen za nanos na steklo, kovino, plastiko ali druge gladke materiale, kjer je oprijem običajnih akrilnih barv pogosto problematičen. Akrilni podaljšek za neporozne površine ni primeren za uporabo na prožnih podlagah, saj njegova trdota in moč povzročata krhkost na prožnih materialih. Ta polimer je priljubljen predvsem med profesionalnimi umetniki, ki delajo na posebnih projektih, pri katerih sta potrebni trajnost in trdnost končne površine. Uporaben je tudi pri izdelavi lastnih barv, ki morajo vzdržati zahtevne pogoje ali manipulacijo brez tveganja poškodbe površine. Na voljo je v praktičnem pakiranju s prostornino 237 ml: Akrilni podaljšek - trdi polimerSnovi: Akrilni podaljšek - trdi polimerSnovi: Akrilni podaljšek - trdi polimer Trd, zelo sijajen, prozorenUporaba: neporozne površine (steklo, plastika, kovina)Ni primeren za: Prostornina pakiranja: 237 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 3 mnenj

Obožujem končni videz teh barv. Res je tako mat! Kupila sem dve ali tri zelene in bledo rumeno ter iz njih ustvarila najbolj sijočo, najbolj mat svežo zeleno barvo.

Zuzana Preverjena ocena

To je eden mojih najljubših barvnih odtenkov in verjamem, da je Golden njegova najboljša predstavitev. Ta mat različica SoFlat je naravnost čudovita.

Katarina Preverjena ocena

Res ne maram sijaja standardnih akrilnih barv, zato je mat videz, podoben gvašu, ki je značilen za SoFlat, zelo osvežujoč.

Monika Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano