Glossy Gel Medium Kompozit

Na zalogi
(2)

Izberi
€8,79
€29,30 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Glossy Gel Medium blagovne znamke Kompozit je visokoviskozna lateksna gel pasta, namenjena profesionalnim in ljubiteljskim umetnikom, ki iščejo kakovosten material za ustvarjanje tridimenzionalnih reliefnih površin in sijajnih premazov. Izjemno močan gelski medij je idealen za ustvarjanje različnih dekorativnih in umetniških del, saj tvori čvrst, elastičen in vodoodporen film z visokim sijajem, ki po sušenju ne poči. Ta gel je izjemno vsestranski, saj se z osnovnim premazom dobro oprime skoraj vseh površin, kot so les, karton, platno, keramika, ploščice, steklo, kovinske in mineralne površine. Poleg ustvarjanja tekstur in reliefov ga je mogoče mešati tudi z akrilnimi barvami in tako povečati njihov sijaj in prosojnost. Glossy Gel Medium je primeren tako za notranjo kot zunanjo uporabo, zato je idealen za različne projekte. Nanesete ga lahko na kateri koli primeren način, bodisi s čopičem, paletnim nožem ali orodji za prilagajanje teksture. Pri delu s tem gelom imate na voljo približno 15 minut za ustvarjanje želenega vzorca, popolno sušenje pa traja do 24 ur, odvisno od debeline sloja in okoljskih pogojev. parametri izdelka:- Glossy gel medium- Visoka viskoznost- Za ustvarjanje tridimenzionalnih reliefnih površin in sijajnih premazov- Po sušenju je prozoren, čvrst, elastičen in odporen na vodo- Dober oprijem na skoraj vse površine- Poveča sijaj in prosojnost akrilne barve, ko jo zmešamo- Različne količine
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

To gel medium od znamke Kompozit sem naročila za svoje abstraktne slike in dalo jim je točno tisti čar, ki sem ga iskala. Barve so zaradi njega lepo plastične in se po sušenju čudovito svetijo, tako da sem z moje strani vsekakor zelo zadovoljna.

Adriana Preverjena ocena

Odličen izdelek, ki mi pomaga pri plastenju barv.

Soňa Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano