Glazura za les - 80 ml

Na zalogi

Izberi
€2,37
€29,63 / l
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Lak za les

Glazura ohranja izgled in strukturo lesa, varuje pred vremenskimi vplivi in zunanjimi dejavniki. Primerna je za notranjo in zunanjo uporabo. Po sušenju je površina matirana in vodoodporna. Vsebina: 80 ml. Dostopna je v 3 odtenkih.

Uporaba:

  • nanesite sloj glazure na pripravljeno površino s pomočjo čopiča ali gobice
  • pustite, da se posuši


Glazura za drvo

Tanak površinski sloj laka čuva izgled i strukturu drveta, čuva ga od vremenskih neprilika i spoljnih faktora i dodaje mu privlačnu boju. Pogodan je i za spoljašnju i unutrašnju upotrebu. Nakon sušenja površina ostaje matirana i vodootporna. Volumen: 80 ml. Dostupan u 3 nijanse.

Upotreba:

  • nanesite sloj glazure na pripremljenu površinu pomoću četkice ili sunđera
  • ostavite da se osuši
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano