Nazaj v trgovino GIOF352400

GIOTTO Aquarelli vodene barvice premer 30 mm, 24 kosov s čopičem

Na zalogi
€7,89
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Vodene barvice GIOTTO Aquarelli s premerom posodic 30 mm v kompletu s 24 odtenki in sintetičnim čopičem so odlična izbira za šolo in domače ustvarjanje otrok ter začetnikov v slikanju. Te vodene barvice ponujajo bogate in prekrivne odtenke, ki se enostavno nanašajo ter redčijo z vodo za nežne akvarelne prehode. Posebej oblikovana paleta preprečuje prelivanje vode med posameznimi barvami, praktičen pokrov embalaže pa služi kot priročna mešalna površina.

Glavne značilnosti

  • Znamka: GIOTTO
  • Linija izdelkov: Aquarelli
  • Število barv: 24 kosov
  • Premer posodice: 30 mm
  • Vsebina pakiranja: čopič s sintetičnimi ščetinami, praktičen pokrov kot mešalna paleta
  • Teža: 0,28 kg

Uporaba in tehnike

Barve se nanašajo na suh papir za jasnejše linije ali na navlaženo podlago za mehke akvarelne nanose. Odtenke lahko med seboj poljubno mešate in redčite z vodo. Po sušenju so barve obstojne na papirju, paleto pa po končanem ustvarjanju enostavno sperete z vodo za naslednjo uporabo.

Pogosta vprašanja

Ali se barve lahko mešajo in redčijo? Da, barve se z vodo redčijo v svetlejše tone in se lahko medsebojno mešajo za ustvarjanje novih odtenkov.

Ali paket vsebuje paleto za mešanje? Da, pokrov škatlice je zasnovan tako, da služi kot mešalna paleta in preprečuje razlivanje vode.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano