Francoski komplet za pletenje

Na zalogi

Izberi
€5,85
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Sada na francoske pletenie 21x15,5x4 cm | različni paketi

Objavte tradicionalne francoske pletenie in podprite kreativitu in jemnú motoriku vaših otrok! Ta kreatívna sada na pletenie vsebuje vse potrebno na ustvarjanju lepih pletenih ozdôb, figúrok in doplnkov. Deti sa naučia jednoduchú techniku pletenia pomocą dreveného pletacieho strojčeka s veselým dizajnom a farebných priadzí. Sada vsebuje tudi inštrukcije, ki krok za krokom prevedú malých tvorcov celým procesom. Ideálne pre otroke od 5 rokov, ki milujejo ručné práce a tvorenie.

Parametre produkta:

  • Francoske pletenie - kreatívna sada pre deti
  • Vsebina: Vključuje: Drevený pletací strojček, farebné priadze, doplnky, inštrukcie
  • Rozmery balenia: 21 x 15,5 x 4 cm
  • Materiál: Material: Drevo, priadza, plastika
  • Vhodne pre otroke: Vroče: od 5 rokov

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano