Finest Artists Solo Goya Oil Paint Set

(5)
€42,55
€96,70 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Visokokakovostne oljne barve nemškega proizvajalca C. Kreul imajo vse optimalne lastnosti za sodobne zahteve profesionalnih umetnikov. Parametri izdelka:- maslene barve se med seboj enostavno mešajo in jih lahko nanašamo neposredno iz tube- kremna konsistenca omogoča nanašanje z različnimi tehnikami, od podbarvanja do slikanja v tankih plasteh- po sušenju so barve žive in sijoče- imajo prijeten vonj- na voljo v 52 odtenkih- v pakiranju: 8 x 55 ml oljne barve Finest Artistś
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Barve so čudovito nasičene in izrazite. Na papirju izgledajo res dobro.

Radka Preverjena ocena

Končno sem investirala v spodobne barve in razlika v konsistenci je neverjetna, z njimi je slikanje pravi užitek.

Darina Preverjena ocena

Te barve znamke Solo Goya so res vrhunske, prekrivnost je odlična, v kompletu pa so točno tisti odtenki, ki jih pri krajinarstvu največ uporabim.

Mihaela Preverjena ocena

Odlična kakovost za razumno ceno, zagotovo jih bom še kupila.

Denisa Preverjena ocena

Dobila sem jih za rojstni dan in kot napredna slikarka moram priznati, da je delo z njimi res profesionalno.

Alexandra Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano