Nazaj v trgovino MAIM0940_018

Fina akrilna barva MAIMERI Acrilico 1000 ml

Na zalogi

Izberi
€29,90
€29,90 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Fina umetniška akrilna barva MAIMERI Acrilico je ustvarjena za umetnike, ki iščejo čiste in živahne odtenke s tradicijo že od leta 1923. Zahvaljujoč visoki koncentraciji elastične, ultra čiste akrilne smole in fino mletim pigmentom po sušenju ustvari homogen, satenast film ter se zanesljivo oprime tudi nepripravljenih podlag brez temeljnega premaza (gessa). Barva je redčljiva z vodo, po sušenju popolnoma vodoodporna in svetlobno obstojna.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: MAIMERI
  • Serija izdelkov: Acrilico
  • Prostornina: 1000 ml
  • Konsistenca in videz: fina akrilna barva s homogenim, rahlo sijočim (satenastim) zaključkom
  • Lastnosti: svetlobno obstojna, redčljiva z vodo, po sušenju vodoodporna, ne rumeni
  • Embalaža: plastenka iz biološko razgradljive COEX plastike
  • Država porekla: Italija

Uporaba in tehnike

Barvo lahko nanašate s čopičem, slikarsko lopatico ali po zadostnem redčenju z airbrushem na platno, les, papir, lepenko in večino trdnih površin. Njene tehnične zmožnosti lahko dodatno razširite z uporabo 12 dopolnilnih medijev iz serije Acrilico za lazure, strukture ali upočasnitev sušenja.

Pogosto zastavljena vprašanja

Ali je treba podlago pred nanosom premazati z gessom? Barva se zanesljivo oprime tudi nepripravljenih podlag brez potrebe po predhodnem nanosu gessa.

Ali se barva lahko uporablja za airbrush? Da, po ustreznem redčenju z vodo je primerna tudi za brizganje z airbrushem.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano