Nazaj v trgovino PNTDEKMm_35107

Dekorativna barva Pentart 100 ml kovinska mat

Na zalogi

Izberi
€5,79
€57,90 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Kovinska dekorativna barva Pentart je posebej zasnovana za dekoracijo notranjosti in pohištva. Po sušenju akrilna barva ustvarja fino površino, ki je odporna na poškodbe. Okrašenemu predmetu daje mat-kovinski videz. Ima odlično prekrivnost in se lahko uporablja na svetlih in temnih površinah. Primerna je za nanašanje na les, papir, keramiko, kovinske površine in kamen. Ta kovinska barva je idealna za dekoracijo, hobi tehnike, urejanje doma in podobno. Suši se zelo hitro in ni odporna na mraz. Paleta vsebuje 8 odtenkov.

NAVODILA ZA UPORABO

Očistite predmet, ki ga želite okrasiti iz umazanij. Pred nanašanjem dekorativne barve priporočamo uporabo paste za podlago. Ko se dobro posuši, ga izbrusite, da bi dobili gladko in enakomerno površino. Če želite dodati nekaj okraskov, uporabite hobi lepilo - nanesite ga s čopičem in prilepite okras. Ko se lepilo posuši, lahko nanesete dekorativno kovinsko barvo s ploščatim čopičem. Čas sušenja je odvisen od debeline nanosa. Za pospeševanje sušenja uporabite sušilnik za lase. Na majhnih površinah bo dovolj, da nanesete barvo v eni plasti , na večjih pa dve plasti. Dodatni premaz voska ali laka ni potreben. V primeru da, kot prvo plast uporabite akrilno barvo in potem dekorativno kovinsko barvo, torej priporočamo, da predmet izlakirate, ko se posuši. Več o izdelku boste našli v priloženem videu.

NAŠ NASVET

Glede na dobro prekrivno moč, priporočamo uporabo te barve za -home deco- dela ali za prenovo starega pohištva. V kombinaciji z akrilno barvo, ko se nanese na kovinske površine, lahko daje odličen učinek. Prav tako lahko v kombinaciji z dekorativnim emajlom dobite emajlirano površino s kovinskim učinkom.

LASTNOSTI IZDELKA

  • kovinska dekorativna barva Pentart za dekoracijo notranjosti in pohištva
  • hitro se posuši, ima odlično prekrivno moč
  • idealna je za dekoracije, hobi tehnike, urejanje doma
  • količina: 100 ml
  • 8 barvnih odtenkov

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano