Nazaj v trgovino DRWDA0800500000C

DARWI samoutrjevalna modelirna masa 500 g bela

Na zalogi
€4,09
€8,18 / kg
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

DARWI samoutrjevalna modelirna masa je drobnozrnata masa na vodni osnovi, ki se trdi na zraku pri sobni temperaturi brez pečenja v pečici. Zahvaljujoč homogeni strukturi z zelo drobnimi zrni omogoča oblikovanje natančnih detajlov in odtisov pri izdelavi figuric, dekoracij, nakita, maket ali reliefov. Masa je voljna, polprožna, brez vonja in se ne lepi na roke, med sušenjem pa se ne krči ter ohranja prvotno obliko in dimenzije. Zanesljivo se oprime poroznih materialov, kot so navlažen les, karton ali mavec.

Pred modeliranjem maso temeljito pregnetite in jo po potrebi zmehčajte z majhno količino vode. Trditev poteka s hitrostjo približno 24 ur na 1 cm debeline brez pospeševanja s toploto. Po popolnem sušenju je srednje trdo površino mogoče brusiti, vrtati, rezati, barvati z akrilnimi ali tempera barvami ter zaščititi z lakom. Masa ustreza evropskim standardom za igrače, odprt paket pa ostane ob pravilnem shranjevanju v vlažni krpi in nepredušni vrečki prožen še več tednov.

  • Vrsta: Samoutrjevalna modelirna masa na vodni osnovi (trdi se na zraku brez pečenja)
  • Barva in teža: Bela, 500 g
  • Lastnosti: Drobno zrno, brez vonja, ne lepi se na roke, ničelno krčenje med sušenjem
  • Obdelava po sušenju: Brušenje, vrtanje, rezanje in barvanje z akrilnimi ali tempera barvami
  • Oprijem: Porozne podlage (les, karton, mavec)
  • Čas sušenja: Pribl. 24 ur na 1 cm debeline pri sobni temperaturi
  • Varnost: Ustreza evropskim standardom za igrače
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano