Nazaj v trgovino DRWDA0820500000C

DARWI betonska samoutrjevalna masa 500 g

Na zalogi
€3,85
€7,70 / kg
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

DARWI betonska samoutrjevalna masa je modelirna pasta, ki po sušenju zvesto posnema naravni liti beton s sivo, mat površino in drobno zrnatostjo. Z njo se zlahka dela z rokami ali orodjem kot z običajno samoutrjevalno maso, pri čemer se trdi na zraku brez peke v peči. Je odlična izbira za ustvarjanje unikatnih dekoracij, vaz, kipov, geotopov ali arhitekturnih maket.

Ko se popolnoma posuši, je masa trdna in odporna. Za bolj gladko površino jo lahko brusite, vrtate, barvate z akrilnimi barvami ali patinirate s kovinskimi praški. Za zaščito izdelka in poudarjanje teksture je priporočljivo uporabiti impregnacijski lak. Sušenja ne pospešujte s toploto, da preprečite razpoke, odprto embalažo pa hranite zavito v vlažni gobici v plastični vrečki v hladilniku.

  • Učinek: siv, mat zaključek z drobno zrnatostjo, ki spominja na liti beton
  • Uporaba: dekoracije, vaze, kipi in arhitekturne makete
  • Lastnosti: strjevanje na zraku, možnost brušenja, vrtanja in barvanja
  • Teža: 500 g (hermetično zaprta embalaža)
  • Država porekla: Belgija
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano