DANIEL SMITH palice za akvarel

(2)

Izberi
€13,34
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Z akvarelnimi palicami DANIEL SMITH se potopite v svet čistega pigmenta na nov, osvežujoč način. Ta inovativna umetniška orodja so ustvarjena za ustvarjalce, ki se ne bojijo pustolovščin. Ponujajo simbiozo slikarskih in risarskih možnosti brez primere. Vsaka akvarelna palčka je izdelana iz najboljših materialov in je enakovredna trem polnim tubam barve, kar vam zagotavlja izjemno vrednost in skoraj neskončno paleto barv. Akvarelne barvice DANIEL SMITH so zasnovane tako, da prebudijo in dvignejo vaše ustvarjalno srce. Njihova enostavna oblika za uporabo omogoča nevidne prehode med tehnikami, kar olajša doseganje živahnih dotikov, natančnih podrobnosti in izrazitih tekstur. Ne glede na to, ali ste izkušeni profesionalec ali šele odkrivate čarobni svet akvarela, so te barvice popoln spremljevalec na vašem umetniškem romanju. Potopite se v svet barv in ustvarjalnosti ter izkusite razliko, ki jo lahko zagotovi le prava moč pigmenta. Odkrijte neskončne možnosti, ki jih ponujajo akvarelne barvice DANIEL SMITH, in spremenite svoje sanje v živahne, barvite umetnine.

Parametri izdelka:

  • Daniel Smith akvarelne paličice
  • profesionalna kakovost
  • živahne in bogate barve
  • dobro mešljive
  • ena paličica je enakovredna trem tubam
  • dolžina svinčnika 7,7 cm

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Čudovita, bogata in umirjena barva. Prenese precej dobro redčenje. Odlično se kombinira s kitajskim tušem.

Roman Preverjena ocena

Odličen tuš, dobra prekrivnost pri uporabi za linijske risbe in laviranje.

Tibor Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,56 € Redna cena  6,39 € Cena na enoto 22,24 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano