Nazaj v trgovino HMDDS285900105

DANIEL SMITH Akvarelne kartice s pikami MINERALNI MORILCI

(7)
€15,23
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Odkrijte popolno barvno paleto DANIEL SMITH z akvarelnimi karticami s pikami. Raznolika paleta barv nakarticah z akvarelnimi pikami je odlično orodje za oblikovanje lastne barvne palete. Te kartice so praktičen način za razširitev umetniških možnosti ter eksperimentiranje z novimi odtenki in kombinacijami. Vsaka barvna pika je označena z imenom, tako da lahko natančno veste, s katerimi barvami delate. Tako boste zlahka razširili svojo osebno paleto in samozavestno ustvarjali edinstvena umetniška dela. Če želite aktivirati mineralno akvarelno barvo, preprosto nanesite piko z mokrim čopičem. Akvarelne pikice so znane po bogati pigmentaciji in visoki kakovosti, kar zagotavlja neprekosljivo učinkovitost pri slikanju. Preizkusite akvarelne kartice s pikami in odkrijte barvni svet, ki vam ga ponujajo. S tem priročnim in poučnim orodjem boste zlahka razširili svoje umetniške spretnosti in preoblikovali svoja dela po lastnih željah.

Parametri izdelka:

  • Komplet mineralnih akvarelnih pikčastih kartic
  • 36 različnih odtenkov
  • 9 kartic
  • hrbtna stran vsebuje informacije, nasvete
  • praktično in enostavno za prenašanje

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 7 mnenj

Super za preizkus. Všeč so mi nekatere nenavadne barve. Vem, da so nekoliko drage, a so vredne svojega denarja.

Daniel Preverjena ocena

Zelo zadovoljna z izbiro in kakovostjo barv. Ena pikica je bila sicer poškodovana med prevozom.

Robert Preverjena ocena

Zelo uporabno za testiranje barv pred nakupom večje količine. Pikice so bile dovolj velike za temeljito testiranje.

Štefan Preverjena ocena

Daniel Smith kartice z barvnimi pikami so odličen način za eksperimentiranje z barvno paleto.

Matjaž Preverjena ocena

Resnično koristno imeti pri roki vse razpoložljive barve s pigmenti in njihovimi značilnostmi.

Igor Preverjena ocena

Odličen način za preizkušanje barv. Obožujem nekatere nenavadne odtenke. Vem, da so nekoliko dražje, a to je fantastičen in dostopen način za njihov preizkus. To je resnično profesionalen izdelek. Če bi si lahko privoščil celoten asortiman v tubah, bi ga zagotovo kupil. Te akvarele iskreno priporočam.

Milan Preverjena ocena

Resnično koristno imeti pri roki vse razpoložljive barve s podatki o pigmentih in lastnostih. Morda me to spodbudi k nakupu ročno poslikane barvne karte kot končni korak.

Rastislav Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano