Damar lak 120 ml

€6,10
€50,83 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Damar lak St. Petersburg je primeren za razredčevanje oljnih in akrilnih barv, pa tudi kot medijum za zaključno fiksiranje slike.

Sestavine: raztopina damar smole v terpentinu ali pinenu

Karakteristike:

Ko se posuši se lahko odstrani s pomočjo razredčila za barve.                         Nanešen lak se posuši približno v 12 urah.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano