Nazaj v trgovino DLRD281051090

DALER ROWNEY System3 čopič za akril Liner velikost 10/0 s kratkim ročajem

Na zalogi
€5,29
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

D&R System3 čopič za akril v velikosti 10/0 z obliko liner in kratkim ročajem je zasnovan za študente, profesionalce in ljubiteljske ustvarjalce. Mehka sintetična vlakna brez živalskega izvora imajo odličen spomin oblike in prožnost, zaradi česar so idealna za delo z redkimi do srednje gostimi akrilnimi barvami. Kratek uravnotežen ročaj z elegantnim črnim tulcem omogoča natančen nadzor pri ustvarjanju detajlov na mizi in zmanjšuje utrujenost rok.

Ključne lastnosti

  • Znamka: DALER ROWNEY
  • Linija izdelkov: System3
  • Vrsta čopiča: Liner (rigger)
  • Velikost: 10/0
  • Material ščetin: Sintetična vlakna (brez živalskega izvora)
  • Ročaj: Kratek, uravnotežen
  • Dimenzije: 5 × 4 × 166 mm
  • Država porekla: Dominikanska republika
  • Vsebina pakiranja: 1 kos

Uporaba in nega

Čopič je primeren za natančno slikanje detajlov z redkejšimi do srednje gostimi akrili na mizi. Akrilno barvo takoj po uporabi sperite z mlačno milnico, preden se posuši, ščetine nežno oblikujte in sušite v ležečem položaju ali z dlakami obrnjenimi navzdol.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kako negovati čopič po slikanju? Barvo je treba sprati z mlačno milnico takoj po delu, nato ščetine oblikovati in sušiti ležeče ali z dlakami navzdol.

Ali ščetine vsebujejo materiale živalskega izvora? Ne, čopič vsebuje mehka sintetična vlakna, ki so popolnoma brez materialov živalskega izvora.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano