Nazaj v trgovino DLRD281055025

DALER ROWNEY System3 čopič za akril kratki ploščati velikost 1/4

Na zalogi
€6,59
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

DALER ROWNEY System3 kratki ploščati čopič velikosti 1/4 je sintetični čopič, namenjen delu z akrilnimi barvami za študente, profesionalce in hobi ustvarjalce. Mehka sintetična vlakna s temnimi konicami nudijo odlično prožnost in ohranjanje oblike, zaradi česar so idealna za redke do srednje goste akrile. Kratek, uravnotežen ročaj in črn kovinski obroč zagotavljata odličen nadzor ter zmanjšujeta utrujenost roke pri natančnem slikanju za mizo.

Lastnosti in parametri

  • Znamka: DALER ROWNEY
  • Serija: System3
  • Oblika čopiča: Kratki ploščati (Short Flat)
  • Velikost: 1/4
  • Vrsta ščetin: Mehka sintetična vlakna brez materialov živalskega izvora
  • Vrsta ročaja: Kratek, uravnotežen s črnim kovinskim obročem
  • Dimenzije: 7 × 8 × 203 mm
  • Teža: 0,002 kg
  • Država porekla: Dominikanska republika
  • Pakiranje vsebuje: 1 kos

Uporaba in nega

Čopič je idealen za delo za mizo in detajlno slikanje z redkimi do srednje gostimi akrilnimi barvami. Akrilno barvo takoj po končanem delu izperite z mlačno milnico, preden se posuši, nato oblikujte konico in čopič posušite v ležečem položaju ali z dlakami obrnjenimi navzdol.

Pogosta vprašanja

Za katere barve je čopič primeren? Čopič je zasnovan za delo z redkimi do srednje gostimi akrilnimi barvami.

Kako pravilno negovati sintetične ščetine? Čopič takoj po uporabi umijte z mlačno milnico, po pranju oblikujte dlake in ga sušite ležeče ali s ščetinami navzdol.

Ali čopič vsebuje živalske materiale? Ne, sintetična vlakna ne vsebujejo nobenih materialov živalskega izvora.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano