Nazaj v trgovino DLRD134500201

DALER ROWNEY Simply set akvarelnih barv s pripomočki – 38 kosov

Na zalogi
€31,90
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

DALER ROWNEY Simply set akvarelnih barv ponuja cenovno dostopen in preprost vstop v svet akvarelnega slikanja. Barve so prosojne, se zlahka mešajo z vodo ter omogočajo ustvarjanje nežnih prelivov, lazur in svetlih tonov. Med seboj se odlično mešajo in se najbolje obnesejo na debelejšem akvarelnem papirju.

Ta vsestranski ustvarjalni set, izdelan v Veliki Britaniji, vsebuje vse potrebno za takojšnje ustvarjanje in razstavo vaših del.

  • 12 × 12 ml akvarelna barva v tubi
  • 7 × čopič
  • 12 × oglje
  • 4 × svinčnik za skiciranje
  • 1 × blok akvarelnega papirja A5
  • 1 × paleta za mešanje
  • 1 × stojalo za razstavo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Poševni akvarelni čopič sword liner – velikost 1 – 4

Poševni akvarelni čopič sword liner – velikost 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Nazadnje ogledano