Nazaj v trgovino DLRD404210400

DALER ROWNEY odtrgalna paleta za oljne barve 35,5 x 25,4 cm, 50 listov

€13,49
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

DALER ROWNEY odtrgalna paleta je priročen blok listov za trganje z neprepustno površino, namenjen udobnemu mešanju barv. Predstavlja idealno rešitev za umetnike, ki ustvarjajo v ateljeju ali na prostem ter želijo prihraniti čas in se izogniti zamudnemu čiščenju klasične palete. Zahvaljujoč trdi hrbtni podlagi blok ohranja svojo obliko, nevpojna površina listov pa zagotavlja čisto in natančno mešanje odtenkov.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: DALER ROWNEY
  • Dimenzije: 35,5 x 25,4 cm
  • Število listov: 50
  • Površina: neprepustna, ne vpija barve ali olja
  • Spodnji del: trda podlaga
  • Uporaba: oljne in akrilne barve
  • Teža: 0,207 kg
  • Država porekla: Velika Britanija

Uporaba in prednosti

Paleta je primerna za oljno slikanje in delo z akrilom v ateljeju ali na prostem. Po končanem delu uporabljen list preprosto odtrgate in odvržete, kar pomeni, da vsako novo slikanje začnete s popolnoma čisto površino.

Pogosta vprašanja

Kako deluje enkratna odtrgalna paleta? Po končanem slikanju zgornji uporabljeni list enostavno odtrgate in odvržete, zato palete sploh ni treba čistiti.

Za katere tehnike in barve je ta paleta primerna? Namenjena je predvsem mešanju oljnih in akrilnih barv.

Ali površina listov vpija olje ali barvo? Ne, neprepustna površina listov ne vpija ne barve ne olja, kar omogoča natančno in zanesljivo mešanje odtenkov.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano