Nazaj v trgovino DLRD114007002

DALER ROWNEY D&R zaključni mat lak za oljne barve 75 ml

Na zalogi
€6,99
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Zaključni mat lak DALER ROWNEY za oljne barve zanesljivo poenoti sijaj vaše slike v prijeten, neodsevan videz. Ta mat zaključni sloj učinkovito zmanjšuje neželene odseve pri fotografiranju ali razstavni osvetlitvi ter izenačuje razlike v sijaju med posameznimi odtenki in plastmi barve, hkrati pa umetnino varno ščiti pred prahom in staranjem.

Lak nanašamo z mehkim ploščatim čopičem v enem tankem in enakomernem sloju na popolnoma posušeno oljno sliko, praviloma nekaj mesecev po njenem zaključku. Za optimalne rezultate priporočamo delo v neprašnem, dobro prezračevanem prostoru ter skrbno zapiranje stekleničke po uporabi.

  • Vrsta izdelka: zaključni mat lak za oljne barve
  • Prostornina: 75 ml
  • Lastnosti površine: mat, neodsevan videz
  • Zaščitni učinek: ščiti pred prahom in staranjem
  • Nanos: z mehkim ploščatim čopičem na popolnoma posušeno sliko
  • Država porekla: Velika Britanija
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano