Nazaj v trgovino DLRD114007008

DALER ROWNEY D&R Paper Varnish lak za papir 75 ml

Na zalogi
€6,79
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

DALER ROWNEY Paper Varnish je brezbarvni zaščitni sijoči lak, posebej zasnovan za zaščito akvarelov, gvašev, plakatov, grafik in drugih del na papirju. Po nanosu ustvari obstojen film, ki sliko varno ščiti pred vlago, prahom in nezaželenimi odrgninami, hkrati pa čudovito poživi ter poudari uporabljene barve. Zaradi formule, ki ne rumeni, vaše umetniško delo trajno ohrani svoj prvotni barvni značaj.

Pred uporabo vsebino premešajte in lak nanašajte z mehkim čopičem v tankem, enakomernem sloju izključno na popolnoma suho površino. Pri prekrivanju večjih površin priporočamo nanašanje s tekočimi potezami v eno smer za doseganje popolnoma gladkega videza.

  • Prostornina: 75 ml
  • Namen: akvarel, gvaš, plakati in grafike
  • Lastnosti: brezbarven, sijoč, ne rumeni
  • Zaščita: ščiti pred vlago, prahom in odrgninami
  • Nanos: z mehkim čopičem na suho podlago
  • Država porekla: Velika Britanija
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano