DALER ROWNEY Aquafine akvarelni čopič Spotter 10/0

Na zalogi
€6,29
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

DALER ROWNEY Aquafine akvarelni čopič v obliki Spotter in velikosti 10/0 je namenjen študentom in profesionalcem za natančno delo s podrobnostmi. Glava čopiča iz mešanice debelejših in tanjših sintetičnih vlaken zvesto posnema obnašanje naravne sobolje dlake, ohranja natančno konico in se ne cepi. Zaradi odlične vpojnosti enakomerno sprošča barvo ter se po vsaki potezi zanesljivo vrne v prvotno obliko.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: DALER ROWNEY
  • Serija: Aquafine
  • Oblika čopiča: Spotter
  • Velikost: 10/0
  • Material ščetin: Fina sintetična vlakna (imitacija sobolje dlake, brez živalskega izvora)
  • Ročaj: Kratek, črn
  • Objemka: Črna shadow objemka
  • Dimenzije: 5 × 4 × 181 mm
  • Teža: 0,004 kg
  • Država porekla: Dominikanska republika
  • Vsebina pakiranja: 1 kos

Uporaba in vzdrževanje

Čopič je idealen za akvarelne in gvaš tehnike, kjer kratek ročaj zagotavlja popoln nadzor pri delu na mizi ali risalnem bloku. Po uporabi čopič sperite v mlačni vodi, nežno odstranite odvečno barvo, oblikujte konico in ga posušite ležeče ali z dlakami obrnjenimi navzdol.

Pogosta vprašanja

Ali čopič vsebuje materiale živalskega izvora? Ne, ščetine so izdelane iz visokokakovostnih sintetičnih vlaken brez sestavin živalskega izvora.

Kako pravilno negovati čopič po slikanju? Po delu ga sperite z mlačno vodo, oblikujte konico in ga pustite, da se posuši ležeče ali obešen s ščetinami navzdol, nikoli pa ga ne puščajte postavljenega na ščetinah.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano