Nazaj v trgovino DLR126500410

Daler Rowney Akrilni komplet z dodatki 25 kosov

€13,44
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ta komplet akrilnih barv blagovne znamke Daler Rowney Simply vsebuje vse potrebno za začetnike in izkušene umetnike, ki radi slikajo z akrilnimi barvami. Zaradi visoko pigmentiranih barv, ki se hitro sušijo, je mogoče doseči intenzivne in trajne barvne učinke. Barve lahko uporabljate neposredno iz tube za močno prekrivanje ali razredčite z vodo za mehkejše odtenke in tehnike. Komplet je večnamenski, z možnostjo uporabe na različnih površinah, kot so platno, papir, les ali kovina, kar umetnikom omogoča eksperimentiranje z različnimi tehnikami in podlagami. V kompletu je vključen poseben akrilni papir, ki zagotavlja dober oprijem in odličen prikaz nanesenih barv. Ta akrilni set s pripomočki je idealen za začetnike ali kot darilo za ustvarjalne duše, ki želijo začeti slikati ali izpopolniti svojo umetnost.Parametri izdelka:- akrilni set Daler Rowney- neposredna uporaba barv ali redčenje z vodo- za platno, papir, les, kovino- visoka pigmentacija- hitro sušenje- set vsebuje - 12 tub akrilnih barv, 8 listov akrilnega papirja, 5 čopičev.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano