Nazaj v trgovino CNSC400082844

Črni skicirni blok CANSON XL Dessin A5 - 150 g/m², 30 listov

Na zalogi
€6,79
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Skicirni blok CANSON XL Dessin v formatu A5 vsebuje 30 listov globoko črnega papirja z gramaturo 150 g/m², ki je barvan v masi. Ustvarjen je za umetnike, študente in ustvarjalce, ki iščejo obojestransko strukturirano površino z visokim kontrastom za suhe in prekrivne tehnike. Ker je papir prebarvan po celotni debelini, ostajajo njegovi robovi popolnoma črni tudi po rezanju.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: CANSON
  • Serija: XL Dessin (črn)
  • Format: A5
  • Gramatura: 150 g/m²
  • Število listov: 30 listov
  • Barva papirja: črna (barvan v masi)
  • Površina: obojestransko strukturirana
  • Vezava: spiralna
  • Teža: 0,138 kg

Uporaba in tehnike

Blok je namenjen predvsem risanju ter suhim in prekrivnim tehnikam. Njegova fina tekstura odlično sprejema pigmente svetlih medijev, kot so suhi pasteli, krede, bele ali barvne risalne svinčniki ter prekrivna gel pisala. Idealen je za umetniške študije, ustvarjanje svetlobnih poudarkov na temni podlagi in šolske projekte.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kateri mediji se najbolje obnesejo na tem črnem papirju?
Papir je kot nalašč za suhe in prekrivne risarske tehnike, predvsem za pastele, krede, barvice ter bela in kovinska gel pisala.

Kakšno vezavo ima ta skicirni blok?
Opremljen je s priročno spiralno vezavo, ki omogoča enostavno obračanje strani in udobno ustvarjanje kjerkoli.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano