Nazaj v trgovino KZTSTPFGB_300

Črna finozrnata strukturirna pasta Kompozit

Na zalogi
(2)

Izberi
€8,19
€27,30 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Črna finozrnata strukturirna pasta je idealna rešitev za vse ustvarjalne umetnike. Ta pasta je brez vonja in enostavna za oblikovanje, omogoča pa ustvarjanje neverjetnih 3D reliefnih podob in tekstur na različnih površinah. Pasta se hitro suši in ko se popolnoma posuši, postane vodoodporna, kar zagotavlja njeno trajnost in odpornost za notranja in zunanja dela. Zaradi svoje lahkotnosti in prožnosti reliefna pasta omogoča ustvarjanje velikih predmetov brez izgube volumna. Primerna je za les, karton, platno, keramiko, ploščice in steklo. Preprosto jo nanesite na površino in ustvarite želeni vzorec z orodji za urejanje tekstur, čopičem ali paletnim nožem. Po popolnem sušenju (1-24 ur, odvisno od debeline plasti in pogojev) lahko delo okrasite z barvami, folijo, bleščicami ali kombinirate z drugimi materiali. Strukturna pasta je idealna za ustvarjanje dekorativnih reliefnih premazov, z osnovnim premazom pa se lahko oprime različnih površin, vključno s kovinskimi in mineralnimi površinami. Za še večjo ustvarjalnost jo lahko obarvate s suhimi pigmenti in akrilno barvo ART Kompozit, in sicer največ 20 odstotkov. Pasto pred uporabo nanesite na trdno, čisto in suho površino. Po sušenju postane pasta zelo stabilna, zato jo lahko za dodatno zaščito pobarvate in lakirate. Shranjujte jo v zaprtih posodah ter jo zaščitite pred neposredno sončno svetlobo in vročino. Otroci jo lahko uporabljajo le pod nadzorom odraslih. Kompozit strukturirna pasta z drobnozrnato teksturo je nenadomestljivo orodje za vse umetnike, ki želijo svoja dela dvigniti na novo raven ustvarjalnosti in izvirnosti. parametri izdelka:- strukturirna pasta- drobnozrnata tekstura- bela barva- hitro sušeča se- vodoodporna- za notranjost in zunanjost- za različne površine- lahko se meša s pigmenti ali akrilnimi barvami- različne prostornine
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Kakovosten izdelek, ki je izpolnil moja pričakovanja. Brez pripomb priporočam.

Lenka Preverjena ocena

Pasta ima odlično konsistenco in je po sušenju na platnu ustvarila popoln relief, s katerim se dobro dela.

Andrea Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano