Nazaj v trgovino DLRD28306000_83060002

Čopič za olje DALER ROWNEY Georgian Kolinsky Bright z dolgim ročajem


Izberi
€9,19
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

DALER ROWNEY Georgian Kolinsky v obliki bright je vrhunski čopič za oljno slikanje, izdelan iz prave dlake sibirskega rdečega samurja Kolinsky z dolgim ročajem. Zasnovan je za zahtevne študente in profesionalne umetnike, saj ponuja izjemno odzivnost na pritisk, natančno vodenje linij ter tekoč nanos barve pri finih detajlih. Predstavlja idealno orodje za tehnike, kjer običajne trde ščetine niso dovolj.

Ključne lastnosti

  • Znamka: DALER ROWNEY
  • Serija: Georgian
  • Vrsta dlake: Prava dlaka sibirskega rdečega samurja Kolinsky
  • Oblika: Bright (kratek ploščat)
  • Ročaj: Dolg, črn
  • Okov: Črn kovinski okov
  • Dimenzije: 6 × 7 × 288 mm
  • Teža: 0,008 kg
  • Država izvora: Dominikanska republika
  • Pakiranje: 1 kos

Uporaba in tehnike

Čopič je namenjen predvsem oljnemu slikanju, portretom, lazuram in finim zaključnim delom. Zahvaljujoč dolgemu ročaju omogoča slikanje z določene razdalje od platna, kar zagotavlja boljši pregled nad celotno kompozicijo.

Nega in vzdrževanje

Kako pravilno očistiti čopič? Preostanek barve najprej obrišite s krpo, čopič sperite v topilu (white spirit) in ga nato temeljito umijte z milnico.

Kako ohraniti kakovost naravne dlake? Po pranju dlako oblikujte v prvotno obliko, čopič sušite ležeče ali z dlako navzdol ter ga občasno negujte s posebnim blagim milom za čopiče.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano