Colorino Tempera barve 12 x 12 ml

€5,94
€41,25 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Komplet tempera barv Colorino je idealen za mlade umetnike, ki se želijo izraziti s svetlimi in živahnimi barvami. Tempera barve zagotavljajo vse potrebno za začetnike in napredne slikarje. Komplet vsebuje 12 ml tube z 12 osnovnimi barvami, ki jih je mogoče enostavno razredčiti z vodo, kar omogoča širok spekter uporabe od nežnih pastelnih odtenkov do intenzivnih tonov. Barve ob sušenju pustijo mat videz in so dovolj oprijemljive na različne površine, kot so les, papir ali karton. Zato so primerne ne le za ustvarjalne dejavnosti doma, temveč tudi za šolske projekte.Parametri izdelka:- Colorino tempera barve- Lepe in živahne barve- Razredčljive z vodo- Nestrupene- Pakiranje vsebuje 12 kosov- Volumen ene barve je 12 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano