Nazaj v trgovino CLRR39000PTR

Colorino set čopičev - ploščati in okrogli, 8 kosov

€3,29
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set čopičev Colorino vsebuje 8 različnih velikosti ploščatih in okroglih čopičev z lesenim ročajem. Zahvaljujoč kombinaciji naravnih in sintetičnih ščetin ponuja vsestransko uporabo pri različnih slikarskih tehnikah. Je idealna izbira tako za umetnike kot za ustvarjalne navdušence, ki iščejo zanesljivo osnovo za svojo opremo.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: Colorino
  • Vrsta čopičev: ploščati in okrogli
  • Velikosti ploščatih čopičev: 2, 6, 12, 16
  • Velikosti okroglih čopičev: 1, 3, 6, 10
  • Ščetine: naravne in sintetične
  • Ročaj: lesen ročaj
  • Količina v pakiranju: 8 kosov (1 pakiranje)
  • Teža: 0,047 kg

Pogosto zastavljena vprašanja

Katere vrste in velikosti čopičev vsebuje pakiranje? Pakiranje vsebuje 4 ploščate čopiče v velikostih 2, 6, 12, 16 in 4 okrogle čopiče v velikostih 1, 3, 6, 10.

Iz katerega materiala so ščetine in ročaj? Čopiči združujejo naravne in sintetične ščetine ter imajo lesen ročaj.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano