Nazaj v trgovino CLR97570_975701C

Clairefontaine Paint'On Mix Media lepljen blok 250 g

Na zalogi

Izberi
€12,29
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Clairefontaine Paint'On je lepljen papirni blok iz 100 % celuloze z gramaturo 250 g/m2, namenjen kombiniranim mixed media tehnikam. Zahvaljujoč dvema različnima površinama – fini strukturi na eni strani in gladki površini na drugi – študentom in izkušenim umetnikom zagotavlja popolno svobodo pri izbiri ustvarjalnega sloga. Papir je odporen proti praskam, omogoča plastenje in se ob stiku z vodo minimalno guba.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: CLAIREFONTAINE
  • Linija izdelkov: Paint'On Mix Media
  • Material: 100 % celuloza
  • Gramatura: 250 g/m2
  • Lastnosti papirja: brez kislin (acid-free), nevtralen pH, odporen proti praskam
  • Površina: dvostranska (ena stran fina struktura, druga stran gladka)
  • Vezava: lepljen blok z enostavnim trganjem listov
  • Teža pakiranja: 0,234 kg

Uporaba in tehnike

Blok je primeren za suhe in mokre medije, vključno s svinčnikom, klasičnimi in alkoholnimi markerji, tušem, gvašem, akrilom ter lahkotnim akvarelnim laviranjem.

Pogosto zastavljena vprašanja

Se papir ob uporabi mokrih medijev zvija? Ob nanosu vode se papir le minimalno naguba.

Je papir primeren za arhiviranje umetniških del? Da, papir je brez kislin z nevtralnim pH-jem, kar zagotavlja dolgotrajno obstojnost vaših del.

Ali je mogoče na papirju delati popravke in plasti brez poškodb? Da, papir je odporen proti praskam in omogoča plastenje ter popravke brez cefranja površine.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Znižana cena  6,38 € Redna cena  7,09 € Cena na enoto 53,17 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml


Znižana cena  1,29 € Redna cena  1,39 € Cena na enoto 64,50 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit Metallic 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Metallic 75 ml


Znižana cena  3,32 € Redna cena  3,69 € Cena na enoto 44,27 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano