Črno-zlatá reliefna umetnost — sestavi si svoj set

Na zalogi
€15,79€21,06Znižanje
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Črna reliefna pasta in kovinski sijaj zlata ali srebra — kombinacija, ki bo tvoje platno spremenila v umetnino s čudovito igro svetlobe in senc. 3D črna reliefna pasta ARTMIE Midnight se nanaša z lopatico v debelih nanosih, odlično ohranja obliko, po sušenju pa ostane mat in črna. V njene grebene in robove nato vtri tekočo kovinsko pasto ARTMIE MIDAS — zlato ali srebro se bosta ujela le na vrhovih reliefa in celotna struktura bo zasijala.

Vsaka oblika lopatice ustvari drugačen učinek: s široko razmažeš površino, z ozko potegneš ostre robove, s konicami in zobci pa v pasto vriješ edinstveno strukturo. Zato se splača imeti več različnih lopatic in jih menjati glede na to, kaj tvoja slika v tistem trenutku potrebuje.

Sestavi si set po svoji meri: izberi si svojo najljubšo kovinsko pasto ARTMIE MIDAS, vsaj dve slikarski lopatici ARTMIE New Age in dodaj 3D črno reliefno pasto ARTMIE Midnight. Na vsak izdelek v setu prejmeš 25 % popust.

Sestavi svoj komplet · −25 %

Sestavi svoj popoln komplet

Izberi vsaj 4 in največ 8 izdelkov — prejmeš 25% popusta na vsak izbran izdelek.

1Izberi vsaj 4 izdelkov, ki so ti všeč
2Vsak izdelek v kompletu −25%
3Vse skupaj odpošljemo iz našega skladišča — v 24 h
Ustvari svojo mojstrovino

Črno-zlatá reliefna umetnost sestavi svoj set

Sestavi si popoln nabor za ustvarjanje dramatičnih 3D struktur, ki bodo tvojemu platnu vdihnile globino in eleganco. Z izbiro lastnih pripomočkov zagotoviš, da bo tvoj ustvarjalni proces natanko tak, kot ga potrebuješ za doseganje profesionalnih rezultatov.

25 % popust na setItalijanska kakovostHitra dostavaPreverjena izbira
1
Izraziti 3D reliefi
Visoko pigmentirana pasta s finim peskom omogoča ustvarjanje globokih, minimalističnih abstrakcij, ki odlično ohranjajo svojo obliko.
2
Kovinski sijaj pigmentov
Bogati kovinski pigmenti v tekoči pasti poskrbijo za vrhunski učinek pozlate, ki ga lahko prilagodiš z dodajanjem vode.
3
Natančnost italijanskih lopatic
Kakovostna prožna rezila različnih oblik ti omogočajo popoln nadzor nad nanosom in ustvarjanje edinstvenih tekstur na platnu.
4
Popolna ustvarjalna svoboda
Sestavi si set po svoji meri in uživaj v usklajenih pripomočkih, ki so ustvarjeni za preprosto in vrhunsko umetniško izražanje.

Alternatívne Produkty

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Cena na enoto 79,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


3,85 € Cena na enoto 51,33 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna barva, 60 ml, ROSA Gallery


4,26 € Cena na enoto 71,00 €/l
Rosa
Oljna barva Artemisia 40 ml

Oljna barva Artemisia 40 ml


4,69 € Cena na enoto 117,25 €/l
Pentart
Pentart Deluxe Paste pasta za 3D učinke 100 ml

Pentart Deluxe Paste pasta za 3D učinke 100 ml


6,09 € Cena na enoto 60,90 €/l
Pentart
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml


1,69 € Cena na enoto 84,50 €/l
Kompozit
Matne akrilne barve za dekoracijo, 12x20ml ROSA TALENT

Matne akrilne barve za dekoracijo, 12x20ml ROSA TALENT


14,79 € Cena na enoto 61,63 €/l
ARTMiE®

Posledné Videné