Nazaj v trgovino KRL751_11

Chalk paint barva KREUL 500 ml | izberite barvo

Na zalogi

Izberi
€14,37
€28,74 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Chalk paint boja KREUL 500 ml – izberite barvo

SKREUL Calky barvo, boste novim predmetov dali vintage videz, starim pa vdihnili življenje in povrnili lepoto. Hladni toni teh barv so pazljivo izbrani z namenom da ustvarijo karseda prijeten efekt. Če poseušeno barvo rahlo šmirglate, boste lahko videli osnovni sloj barve kar bo predmetu dalo starinski videz.

  • Nežna mat barva
  • Kremasta, hitrisušeča, odporna na svetlobo
  • Na bazi vode
  • Vodoodporna, odporna na vremenske razmere
  • Za slikanje na lesu, papirju, kartonu, stiroporju, kamnu, betonu (suhem), terakoti, steklu, keramiki, glini, kovini, plastiki, usnju, masah za modeliranje
  • Pazljivo izbrane in usklajene barve Vam dovolujejo da kombinirate svetle in temne odtenke da bi dobili klasični vintage-chic efekt
  • Idealne so kot podlaga za Foto Transfer Potch in decoupage, primerne tudi za efekt razpok
  • Lahko jih nanašate s čopičem ali valjkom, ali s pomočjo šablon

 

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano